» » "Алғашқы қадамдар" байқауының қорытындысы

"Алғашқы қадамдар" байқауының қорытындысы

р/сАты-жөніЖетекшісіНоминацияЭлектронный почтаТөленгендігі туралы
1
БағдалинаНазгул Амангелді қызы-
2 орын
Чарапиева Каракат Козы- Корпешовна
«Әдемі жазу-өнер»

С.Ш.Шатырбай <chatyrbay@mail.ru>+
2
Халиұлла Абай-
алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
3Айдарханова Жансұлу-алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

4Жанәбіл Мансұр-алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»
+
5Өмірзақ Камила-алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»
+
6
Сәдібекұлы Асан-
алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»
+
7
Сәдібекұлы Үсен-
алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»
+
8
Әмірхан Зере-
алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»
+
9
Нұрғали Абзал-
алғыс хат
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы
«Бала дауысы»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
10Ғанибек Ағзере Жанысбекқызы-2 орынКапенова Ақтоты Жаныбековна«Бала дауысы»С уважением Ясли сад № 18 Аяжан <ayazhan_18@mail.ru>+
11
Аршабек Айнара-
1 орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
12Нурмагаметова Ясмина Руслановна-алғыс хатЮсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
13Паттарова Шахмира Шухратовна-1 орынЮсупова Шахназ Рамановна«Үздік селфи»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
14
Шеризатқызы Мәрзия-
3 орын
Юсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
15
Мордунова Умида
Сраиловна-3 орын
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
16
Курбанова Таснима
Тургантаевна-
алғыс хат
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
17
Гайнидинова Рамина Сатуриновна-
2 орын
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
18Турганжанов Нуршат Закирович-алғыс хатЮсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
19
Абдримов Шахмурат Ренатжанович-
алғыс хат
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
20
Омаров Фариз Шахмуратович-
2 орын
Юсупова Шахназ Рамановна«Үздік селфи»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
21
Тохтасунова Халима Адилжановна-
алғыс хат
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
22
Акпарова Халима Ибрагимжановна-
3 орын
Юсупова Шахназ Рамановна«Әдемі жазу- өнері»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
23
Салимжанов Искандер Адылжанович-
алғыс хат
Юсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
24Хамраева Адилям Абдулжановна-алғыс хатЮсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
25Турдалиев Радмир Ялкунжанович- 1 орынЮсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйекті ертегім»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
26
Илахунова Латифа
Абасовна-алғыс хат
Юсупова Шахназ Рамановна«Үздік селфи»Шахназ Юсупова <shahnaz201412@gmail.com>+
27
Омаров Фариз- 3 орын

Юсупова Шахназ Рамановна«Менің сүйікті ертегім»dilbar22.12.76 <dilbar22.12.76@gmail.com>+

28

СатыбалдыКамал- алғыс хат

Жолдасова Айшолпан Болатовна«Менің сүйікті ертегім» «Үйшік» ертегісіУлбосын Даукиева <ulbosyn.78@mail.ru>+
29БалташеваІңкәрАйдынқызы-1-орын

Даукиева Улбосын Еламановна«Бала дауысы» Анашым әніУлбосын Даукиева <ulbosyn.78@mail.ru>+
30КаиргельдиноваАдияРуслановна- 3 орын

Жолдасова Айшолпан Болатовна «Менің сүйікті ертегім» «Бауырсақ» ертегісіУлбосын Даукиева <ulbosyn.78@mail.ru>+
31Азанов Имран Азимжанович – 2орынРембакиева Надиям Таировна«Бала дауысы»Гульнар Ниязова <gulnar.niyazova@mail.ru>+
32Гельмерт Екатерина Вячеславовна
2-орын
Капашева Рашиля Бигазыновна«Үздік селфи»КГКП ясли-детский сад Дәншік <danchik_samar@mail.ru>+
33Анарбек Арсен-3орынБайбохова Гульжан Токтагуловна«Менің сүйікті ертегім»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
34Кеңес Самал Ержанқызы-1 орынАйменбетова Қорлан Елемесқызы«Әдемі жазу өнер»Корлан Айменбетова <aimenbetova2003@bk.ru>+
35Изтилеу Жадыра-3орынСаилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
36Манарбек Ұлар-
2орын
Саилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
37Бекетан Алуа-
3 орын
Саилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
38Бекен Айша-3орынСаилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
39Сұлтанғазина Алина3 орынСаилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
40
Төлеубек Сания-
1 орын

Саилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
41Шакерова Аружан- 2орынСаилханова Меруерт Балғабекқызы«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
42Вайсбекова Айя-
3орын
Кеныбаева Динара Сағатбековна«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
43Қыдырғали Мөлдір-
3 орын
Кеныбаева Динара Сағатбековна«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
44Жарылқасын Жания-1орынБабыкова Айгерім«Менің сүйікті ертегім»Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
45Гесман Ясмин-1орынПарманова Нургул Какимовна«Үздік сэлфи»ясли-сад 39 <sadik-39@mail.ru>+
46Нурахмет Алуа
2-орын
Бирманова Бану Дуржановна«Бала дауысы»ясли-сад 39 <sadik-39@mail.ru>+
47Айтқазы Елікай-1орынБирманова Бану Дуржановна«Менің сүйікті ертегім»ясли-сад 39 <sadik-39@mail.ru>+
48Амантай Айсулу-3орынМырзабекова Нуржамал Куанышевна«Менің сүйікті ертегім»ясли-сад 39 <sadik-39@mail.ru>+
49Өміртай Інжу Кенжебекқызы
1орын
Ракалиева Алма Жетписбаевна«Менің сүйікті ертегім»ясли-сад 39 <sadik-39@mail.ru>+
50
Есжанова Амина
2-орын
Мадаутова Зульфира Кайрбековна«Әдемі жазу - өнер»Зульфира Мадаутова <zulfira.madautova.84@mail.ru>+
51Нұртай Мадияр Жобалаева 3 орынАйнұр Нуртайевна«Әдемі жазу–өнер» Айжан Дулатова <ayzhan_dulatova@mail.ru>+
52Мереке МөлдірОспанбаева Сауле АхметкалиевнаБала дауысышкола школа <push012@list.ru>+
53Ахметқан АйзереОспанбаева Сауле АхметкалиевнаБала дауысышкола школа <push012@list.ru>+
54Деревцова ДарьяХазимова Жанат ЛензатовнаМенің сүйікті ертегімшкола школа <push012@list.ru>+
55Әпек Балауса Айтбекқызы
3-орын
Абдрахманова Динара Маликовна«Әдемі жазу–өнер»Zhanbota ******** <zhanbota_96@list.ru>+
56
Дюсупова Нурай
2-орын
Бекмұратқызы Айжан«Бала дауысы»Бекмұратқызы Айжан <love_music11@inbox.ru>+
57Замангазина Ажар1-орынБекмұратқызы Айжан«Бала дауысы»

58
Қазырбек Кәусар
2-орын
Бекмұратқызы Айжан«Бала дауысы»

59
Дюсупова Надира
1-орын
Бекмұратқызы Айжан«Бала дауысы»

60
Меткенова Медина
1-орын
Бокина Хамида Мухаметуалиевна«Менің сүйікті ертегім»

61
Самарбеков Алижан
2-орын
Бокина Хамида Мухаметуалиевна«Үздік сэлфи»Бекмұратқызы Айжан <love_music11@inbox.ru>+
62
Амантай Аруна Назымқызы
3-орын
Бирлиг Бидай
«Әдемі жазу–өнер»
( Ы. Алтынсариннің
«Бір уыс мақта» әнгімесі.)
Бидай Бирлиг <biday3@mail.ru>+
63
Букпин Нұрым Мерекеұлы
3-орын
Бирлиг Бидай
«Менің сүйікті ертегім»
«Жарыс »


64
Омарова Карина Ардаковна
3-орын
Бирлиг Бидай
«Менің сүйікті ертегім»
«Бауырсақ»


65
Оспанов Сезім Талғатқызы
3-орын
Бирлиг Бидай
«Менің сүйікті ертегім»
«Бауырсақ»


66
Орманбаева Кәмшат Байгабылқызы
(инклюзивт оқушы)
2-орын
Бирлиг Бидай
«Менің сүйікті ертегім»
«Сыпайы қоян»
Бидай Бирлиг <biday3@mail.ru>+
67
Сағынтай Аруназ
3-орын
Жусупова Г«Бала дауысы»Гаухар Жусупова <janiko2007@mail.ru>+
68
Телеу Жаннұр
2-орын
Жусупова Г«Бала дауысы»

69
Алтынбек Нұрдәулет
2-орын
Жусупова Г«Бала дауысы»

70Қожабайқызы Назерке 3-орынЖусупова Г«Бала дауысы»

71
Боранбайқызы Ақнұр
2-орын
Жусупова Г«Бала дауысы»Гаухар Жусупова <janiko2007@mail.ru>+
72
Көпжасар Ерназар
2-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Менің сүйікті ертегім»Лаура <burumbaeva_87.l@mail.ru>+
73
Жанатхан Рахматуллаһ
2-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Менің сүйікті ертегім»

74
Тілеген Заңғар
3-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Менің сүйікті ертегім»

75
Кахарман Аделя
2-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Менің сүйікті ертегім»

76
Олжатай Рабиа-
3-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Менің сүйікті ертегім»

77
Нурмагамбетова Айару
2-орын
Ашенова Галия Акилбеккызы«Үздік сэлфи»Лаура <burumbaeva_87.l@mail.ru>+
78Унирбаев Мерей Бақытжанович
3-орын
Балманова Алия Избасаровна«Үздік сэлфи»Мендижамал Маратовна <moni2792@mail.ru>+
79
Сакенқызы Айкөркем
3-орын
Абдукаххарова Гульбахар Усеновна«Менің сүйікті ертегім»ak kogershin <akkogershin48@mail.ru>+
80
Сапкенова Жания
3-орын
Абдукаххарова Гульбахар Усеновна«Менің сүйікті ертегім»

81
Айтуар Абай
2-орын
Ташметова Азада Ержановна«Менің сүйікті ертегім»

82
Нурсейл Жасмин
3-орын
Ташметова Азада Ержановна«Менің сүйікті ертегім»

83
Дюсенбай Қуаныш
1-орын
Ташметова Азада Ержановна«Үздік селфи»

84
Мырзабай Амина
3-орын
Науанова Жанар Алиевна«Менің сүйікті ертегім»

85
Исмаилов Адиль
2-орын
Науанова Жанар Алиевна«Менің сүйікті ертегім»

86
Өмірбек Ердәулет
1-орын
Науанова Жанар Алиевна«Менің сүйікті ертегім»ak kogershin <akkogershin48@mail.ru>+
87Әпек Балауса
1 орын
Жанбота Шабат «Менің сүйікті ертегім»<zhanbotashabat@gmail.com>+
88
Бахитхан Жулдыз Адилеткызы
3-орын
Мустафина КамшатАмантаевна

Менің сүйікті ертегім. «Бауырсақ»Камшат Мустафина <mustafina.kamshat@bk.ru>+
89
Амангелді Нұрәлі Ерболатұлы
1-орын
Мустафина КамшатАмантаевнаМенің сүйікті ертегім. «Қарлығаштың құйрығы неге айыр»Камшат Мустафина <mustafina.kamshat@bk.ru>+
90
Мукаметкали Бекасыл
2-орын
Қасымбекова Әсел«Әдемі жазу-өнер»Шарын СШ <sharyn_kz@mail.ru>+
91
Орынбаева Аружан
3-орын
Қасымбекова Әсел«Әдемі жазу-өнер»
+
92
Сайдалим Алихан
3-орын
Қасымбекова Әсел«Әдемі жазу-өнер»
+
93
Сүлейман Бексұлтан
3-орын
Қасымбекова Әсел«Әдемі жазу-өнер»Шарын СШ <sharyn_kz@mail.ru>+
94
Абрахман Еркенұр
3-орын
Қасымбекова Әсел«Менің сүйікті ертегім»
+
95
Жайлаубай Ақниет
3-орын
Қасымбекова Әсел«Менің сүйікті ертегім»Шарын СШ <sharyn_kz@mail.ru>+
96Мамажонов РамазанМолдалиева Жанар«Менің сүйікті ертегім»школа №55 <shkola55@bk.ru>+
97Женисов ТамерланМолдалиева Жанар«Менің сүйікті ертегім»школа №55 <shkola55@bk.ru>+
983-орынКамар Тиштыбекова
<kamar1989_2010@mail.ru>+
99
Смайл Оралай Мұратбекқызы
1-орын
Балғабаева Жадыра Тұтқабайқызы«Менің сүйікті ертегім»Акмарал Садуакасова <akma_10.12.1988@mail.ru>+
100
Менцель Артем
1-орын
Кожагельдинова Гуляим Акановна

«Моя любимая сказка»КГКП ясли-детский сад Дәншік <danchik_samar@mail.ru>+
101
Кочегова Ульяна
1-орын
Подскребко Анна Петровна«Моя любимая сказка»КГКП ясли-детский сад Дәншік <danchik_samar@mail.ru>+
102
Бағдат Әли
2-орын
Есенбаева Асем Орынбасарқызы тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

Назира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
103
Кәкен Көркемай
3-орын
Есенбаева Асем Орынбасарқызы тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу



104
Қалден Назым
2-орын
Есенбаева Асем Орынбасарқызы тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу



105
Ораз Сезім
2-орын
Есенбаева Асем Орынбасарқызы тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу



106
Тұрсын Азалия
2-орын
Есенбаева Асем Орынбасарқызы тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

Назира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
107
Әбдіғали Нұржігіт
1-орын

Арыстанова Айжамал
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
108
Серік Әбілмансұр
1-орын
Арыстанова Айжамал
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

109
Төлеген Айсұлтан
2-орын

Арыстанова Айжамал
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

110
Қонысбек Нұрислам
1-орын
Арыстанова Айжамал
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

111
Қасенова Раяна
1-орын
Арыстанова Айжамал
тәрбиеші
«Үздік сэлфи» қызықты фото суретНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
112
Мәнтік Інжу
3-орын
Қожақпай Қарлыға Ибәділдәқызы«Менің сүйікті ертегім» сурет салуФото Мир <photo_mir2017@mail.ru>+
113
Жасұланқызы Айзере
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
114
Дүйсен Алижан
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

115
Мұхан Інкәр
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

116
Кенішбаев Мәди
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

117
Тұрсынбек Амина
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Үздік сэлфи» қызықты фото сурет

118
Жағалбай Елхан
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Үздік сэлфи» қызықты фото сурет

119
Айтжан Ғабдолғани
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Үздік сэлфи» қызықты фото сурет

120
Мұхан Інкәр
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Үздік сэлфи» қызықты фото сурет

121
Әділбек Айзере
1-орын
Жаналиева Назира Алимжановна
мұғалім
«Бала дауысы» еркін тақырыпта ән айтуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
122
Қайыңдысай мектебі
2-орын


Алтынка Бурабаева <altinka._81@mail.ru>
123
Рысбек Айлин
1-орын

Дилдабекова Гульбану Сериковна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
124
Ибрагим Айша
1-орын

Дилдабекова Гульбану Сериковна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
125
Толыбай Елхан
1-орын
Дилдабекова Гульбану Сериковна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
126
Саутжанов Имран Рустямович
1-орын
Иминова Бувхеличям Обулкасимовна«Үздік сэлфи»Бувихеличам Иминова <busya.2002@mail.ru>+
127
Романов
Егор
Анатольевич
Нухаева Багжамал
Баймуханбетовна
Воспитатель

«Үздік селфи»Бекмұратқызы Айжан <love_music11@inbox.ru>+
128
Жаңғабыл Шалқар
2-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Менің сүйікті ертегім»ak kogershin <akkogershin48@mail.ru>+
129
Кәдірбек Алдияр
3-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Менің сүйікті ертегім»

130
Оралқайдар Жанасыл
2-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Менің сүйікті ертегім»

131
Серікұлы Ахан
1-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Менің сүйікті ертегім»

132
Қалтаева Дара
2-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Әдемі жазу-өнері»

133
Махат Дина
2-орын
Билтеева Асия Зауытбекқызы«Әдемі жазу-өнері»ak kogershin <akkogershin48@mail.ru>+
134
Бақытжан Жібек
1-орын


Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
135
Дүйсен Айымжан
1-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

136
Усманова Жасмина
1-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

137
Толыбай Ерхан
1-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Менің сүйікті ертегім» сурет салу

138
Ерғали Әли
2-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Бала дауысы» еркін тақырыпта ән айту

139
Жұмабек Әбілмансұр
2-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Бала дауысы» еркін тақырыпта ән айту

140
Ибрагим Медина
1-орын
Рахметова Парида Молдахметовна
тәрбиеші
«Бала дауысы» еркін тақырыпта ән айтуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
141
АппазБотакөз
3-орын
Байкенжеева Карлығаш Дузелбайқызы«Менің сүйікті ертегім»Қарлыгаш Байкенжеева <bota022011@bk.ru>+
142
ЕстайАянат
3-орын
БайкенжееваҒалияш Дузелбайқызы«Менің сүйікті ертегім»\Қарлыгаш Байкенжеева <bota022011@bk.ru>+
143
Алдамұратов Дәулет Елмұратұлы
1-орын
Бердибаева Алтынай Алмаскеновна.Менің сүйікті ертегімАлтынка Бурабаева <altinka._81@mail.ru>+
144
Халап Сезім Саматқызы
2-орын
Бердибаева Алтынай Алмаскеновна.Үздік сэлфи

145
Болат Нұрдәулет Талғатұлы
1-орын
Бердибаева Алтынай Алмаскеновна.Үздік сэлфи

146
Сергеев Дидар Қуатбергенұлы
2-орын
Бердибаева Алтынай Алмаскеновна.Үздік сэлфи

147
Есембай Ержан Ерболатұлы
3-орын
Бердибаева Алтынай Алмаскеновна.Үздік сэлфиАлтынка Бурабаева <altinka._81@mail.ru>+
148
Жорахан
Айару
1-орын
ДюсекееваГульайым
Каирбаевна

«Үздік сэлфи»Гульайым Дюсекеева <rylaimmmm@gmail.com>+
149
Гартун Виолетта
3-орын
Бердалиева Батпа
Рысбаевна
«Моялюбимаясказка» «Теремок».

150
ЖороханСултанбек
2-орын
Исенова
Раушан
Елемесовна
«Моялюбимаясказка» «Колобок».

151
ЖанбирбанваАдемай
Даулетовна
1-орын
Исенова
Раушан
Елемесовна
«Голосребенка»

152
Балта Нурали
2-орын
Бердалиева Батпа
Рысбаевна
«Необичноеселфи»Гульайым Дюсекеева <rylaimmmm@gmail.com>+
153
Жарықбай Аяжан
2-орын
Алтынбекова Назгул Муратовна«Әдемі жазу -өнері»Сәкен Сейфуллин ат ОМ <akshi_shcool@mail.ru>+
154
Нуреке Нурсайын
1-орын
Смаилханова Меруерт«Иенің сүйікті ертегім»»С.Ш.Шатырбай <chatyrbay@mail.ru>+
155

Бахытболов Ислам

Аруанова Айнагул Хасеновна

«Менің сүйікті ертегім»
РКСШ№1 РКСШ№1 <rrkssh1@mail.ru>+
156

Жұмажан Нұрайым

Аруанова Айнагул Хасеновна

«Үздік сэлфи»
РКСШ№1 РКСШ№1 <rrkssh1@mail.ru>+
157

Аманжол Аружан

Аруанова Айнагул Хасеновна

«Үздік сэлфи»
РКСШ№1 РКСШ№1 <rrkssh1@mail.ru>+
158

Сәлімов Нұрғиса

Курмангалиева Гулнара Маратовна

«Бала дауысы»
РКСШ№1 РКСШ№1 <rrkssh1@mail.ru>+
159
Жекенова Аруна
Саматовна
3-орын
Джексембаева
Меруерт Амангельдиевна

« Менің сүйікті ертегім»

Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
160
Жекенова Аруна
Саматовна
2-орын
Джексембаева
Меруерт Амангельдиевна

« Әдемі жазу–өнер »

Chatyrbay <chatyrbay@mail.ru>+
161
Бақытова Айбөпе Дастанқызы
1-орын

Мухаметкалиева Ардак Оразбековна«Менің сүйікті ертегім»Каракат Аканова <tarb_zhambul@mail.ru>+
162
Нұрланқызы Құралай
1-орын

Мухаметкалиева Ардак Оразбековна«Әдемі жазу - өнер»Каракат Аканова <tarb_zhambul@mail.ru>+
163
Темірхан Алихан
3-орын
Жобалаева Айнур Нуртайевна

«Менің сүйікті ертегім» (тақырыпқа қатысты сурет салу.)Айжан Дулатова <ayzhan_dulatova@mail.ru>+
164
Омарғали Дәулет
2-орын

Жобалаева Айнұр Нуртайевна

«Менің сүйікті ертегім» (тақырыпқа қатысты сурет салу.)Айжан Дулатова <ayzhan_dulatova@mail.ru>+
165
Изтелеу Жібек
2-орын

Жобалаева Айнұр Нуртайевна

«Әдемі жазу–өнер » ( Ы. Алтынсариннің «Бақша ағаштары» әңгімесі.)

Айжан Дулатова <ayzhan_dulatova@mail.ru>+
166
Ильина Яна,
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
167
Лазгиева Сибель
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

168
Михайленко Дмитрий
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

169
Алиев Абдулла,
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

170
Ибрагимов Ахмед,
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

171
Камилов Даниял,
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

172
Мицкан Роман,
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»

173
Чалабов Ясин
1-орын
Алгожаева Маржан
Кайсаханқызы

«Бала дауысы»kunshuak2010 kunshuak2010 <kunshuak2010@inbox.ru>+
174
Қанат Айзере
3-орын
Гүлжанат Сериковна«Менің сүйікті ертегім»Гулжанат Жамбетова <zhambetova87@mail.ru>+
175
Марленұлы Нұрмұханбет
3-орын
Гүлжанат Сериковна«Менің сүйікті ертегім»Гулжанат Жамбетова <zhambetova87@mail.ru>+
176
Балғатай ЖанеркеАсылқызы
1-орын
Айбөпе Темірғалиқызы«Үздік сэлфи»Гулжанат Жамбетова <zhambetova87@mail.ru>+
177
ПалмаханбетНазгүл Шырынханқызы
2-орын
1-орын
НұратаеваМақпал
Баладауысы
Бақша ағаштарыәңгімесі
N11_Jabaev мектеп <n11_jabaev@mail.ru>+
178
КенжебекАружан
3-орын
1-орын
ОспановАлмас
Менің сүйікті ертегім
Үздік селфи
N11_Jabaev мектеп <n11_jabaev@mail.ru>+
179
Мален Асқат
2-орын
1-орын
НұратаевамақпалӘдемі жазу-өнер, үздік селфи N11_Jabaev мектеп <n11_jabaev@mail.ru>+
180
Дүйсенов Жұмаберген Мақсетұлы
1-орын
Мамелекова АлмагүлӘдемі жазу-өнерКундыз Карасаева <kundiz.90.91@mail.ru>+
181
Марат Олжас
3-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

182
Жақсылық Іңкәр
2-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

183
Рахмет Аружан
3-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

184
Шертай Кәусар
3-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

185
Нурулла Гүлназ
1-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

186
Муратбаева Асемай
3-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

187
Абдрахманов Ердәулет
2-орын
Аябаева СанбибиМенің сүйікті ертегім

188
Ырымбаев Диас
1-орын
Аябаева СанбибиӘдемі жазу-өнерКундыз Карасаева <kundiz.90.91@mail.ru>+
189
ТянАнсар
Александрович
1-орын
Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Үздік сэлфи» Молдир Токташбаева <toktashbaeva90@mail.ru>+
190
БоковаДарья Васильевна
2-орын

Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Үздік сэлфи»

191
Аккозова Альбина
1-орын
Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Менің сүйікті ертегім»

192
Кравченко Роман
Максимилианович
1-орын
Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Менің сүйікті ертегім»

193
Абдуллина Рамина
Камильевна
2-орын

Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Менің сүйікті ертегім»

194
Носик Дарья Дмитриевна
2-орын
Тоқташбай Мөлдір Талғатқызы«Менің сүйікті ертегім»Молдир Токташбаева <toktashbaeva90@mail.ru>+
195

Жандарова Ксения
1-орын
Мамырова Бақыткүл Саркеевна

«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
196
Қарабатыр Елхан
2-орын
Мамырова Бақыткүл Саркеевна

«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
197
Мұхамбетқали Әлинұр Ғалымжанұлы
3-орын
Сақтағанова Нүрия Әміржанқызы

«Менің сүйікті ертегім» сурет салуНазира Жаналиева <zhanalieva_1783@mail.ru>+
198
Әлнұр Дарын
1-орын
Коржимбаева Айнагуль Куанышовна«Менің сүйікті ертегім»Мусин Серикбай <kar_osn@list.ru>+
199
Бегдалы Айбол
2-орын
Коржимбаева Айнагуль Куанышовна«Менің сүйікті ертегім»Мусин Серикбай <kar_osn@list.ru>+
200
Үсен Қалқаман
3-орын
Коржимбаева Айнагуль Куанышовна«Менің сүйікті ертегім»Мусин Серикбай <kar_osn@list.ru>+
201
Кузыбаева Карина Руслановна
3-орын
Коржимбаева Айнагуль Куанышовна«Менің сүйікті ертегім»Мусин Серикбай <kar_osn@list.ru>+
202
Жұмаш Жанат
3-орын
Коржимбаева Айнагуль Куанышовна«Менің сүйікті ертегім»Мусин Серикбай <kar_osn@list.ru>+
203
Горбанева Диана
2-орын
Байдаулетова Рахила Камаловна«Менің сүйікті ертегім»Шолпан Маймакова <maimakova-1990@mail.ru>+
204
Кадыргужиева Жанета Газизовна
1-орын
ТиштыбековаКамар Байдылдакызы

«Әдемі жазу–өнер»Камар Тиштыбекова <kamar1989_2010@mail.ru>+
205
Русских Андрей Игоревич
2-орын
Алмагуль Альжанова"Круче всех"Алмагуль Альжанова <merhat1988@bk.ru>+
206
Казакова Арина Юрьевна
1-орын
Алмагуль Альжановапесня "желтая подводная лодка"Алмагуль Альжанова <merhat1988@bk.ru>+
207
 Бутин Глеб Андреевич
1-орын
Алмагуль Альжанова"желтая подводная лодка"Алмагуль Альжанова <merhat1988@bk.ru>+
26 ақпан 2019 ж. 282 3
Сәлеметсіздер ме? "Алғашқы қадам" байқауының қорытындысы шықты.Марапаттарды қалай аламын?

Жария от 5 наурыз 2019 14:29
Біздің мектептен 6 оқушы ақшасын төлеп байқауға қатысып біреуі де тізімде жоқ. Бұл қалай? Орын алмасада алғыс хат болу керек емес пе? 

Құндыз от 6 наурыз 2019 10:07
Салеметсіз бе! Алғашқы қадам байқауының ережесі шықты. Дипломдарды қалай алуға болады?